Oferta

Oferujemy różne rodzaje stron mobilnych

• Mobilna wizytówka - strona składająca się 1 do 5 podstron, na której klient może zapoznać się z ofertą, przeczytać informacje o firmie, nawiązać połączenie oraz zobaczyć jak dojechać z miejsca gdzie się znajduje. Strona z prostą grafiką

Mobilna strona dla sektora średnie i duże przedsiębiorstwo - Rozbudowana stona korporacyjna. Struktura zależna od klienta zawierająca dużą ilość informacji (rozbudowana oferta), wyszukiwarkę, aktualności, galerie i inne potrzebne modulły. Zarządzana systemem uzupełniania treści CMS. Istnieje możliwość połączenia z systemem Labmatic CMS przeznaczonego do obsługi standartowej strony firmy.

• Mobilne strony promocyjne i konkursowe - Strona do promocji konkertnego produktu/usługi lub grupy produktów/usług. Maksymalnie 3-5 podstron możliwość zakupu, rezerwacji lub kontaktu. Poprzez system statystyk możemy mierzyć konwersję (stosunek wejść do wykonania zamierżonej akcji np. zakupu, wypełnienie formularza, wykonanie telefonu przez użytkownika, ect..). oraz ruch na stronie.

• Mobilne landing pages - strony trafiające na konkretną usługę lub produkt z możliwośćią jego zakupu. Wykorzystanie promocji w wyszukiwarkach poprzez linki sponsorowane umożliwia bezpośrednie dotarcie do potencjalnego klienta oraz mierzenie konwersji (stosunek wejść do wykonania zamierżonej akcji np. zakupu, wypełnienie formularza, wykonanie telefonu przez użytkownika, ect..).

• Mobilny sklep - oferta produktowa wraz z koszykiem zamówień bądź przekierowaniem do zakupu przez portal (Allegro, Ebay).

• Mobilne ankiety - Przeprowadzenie mobilnej ankiety do wiekszej ilości użtkowników. Statystyki dostępne z porównaniem procentowym, które odpowiedzi są najpopularniejsze. Mozliwa integracja z Google Apps.

MOBILNE
PLATFORMY
RELACJE INWESTORSKIE